Головна Блоги

Рік: 2012
Для російськомовних шкіл

Підручник з мистецтва для 2 класу - що це таке

Відносно недавно в українських школах з'явився новий предмет - мистецтво. На відміну від образотворчого мистецтва і музики, ця дисципліна охоплює відразу все й потроху. На уроках мистецтва діти будуть і співати, і підбирати синоніми, що характеризують ту чи іншу музичну композицію. Малюки будуть вчитися чути музику, читати ноти, розбиратися у творах мистецтва і вчитися бачити прекрасне в банальних повсякденних речах. Підручник з мистецтва для 2 класу допоможе батькам прищепити дітям інтерес до музики та образотворчого мистецтва. По суті, підручник з мистецтва для 2 класу - це провідник у світ прекрасного і від того, наскільки якісно буде написаний підручник, багато в чому буде залежати ставлення дітей як до предмета в цілому, так і безпосередньо до самого мистецтва.

Як правильно підібрати підручник з мистецтва для 2 класу

При виборі підручників для молодшої школи батьки мають відштовхуватися від того, що в сім років діти навчаються ще виключно в ігровій формі. Крім того, практично вся нова інформація засвоюється дітьми виключно за рахунок зорової пам'яті. Отже, щоб дитині було цікаво на уроках мистецтва, підручник має відповідати всім запитам семирічного малюка - книга має бути яскравою, красивою, барвистою з великими літерами та гарними малюнками. Але найголовніше - книга має бути простою і зрозумілою. Всі тексти мають бути написані просто і доступно для розуміння семирічною дитиною. Ще один важливий момент - обсяг текстів. У семирічному віці діти апріорі не можуть засвоювати великі тексти. Саме тому при виборі підручника з мистецтва для 2 класу батькам варто звернути увагу на те, як написаний підручник, запропонований учителем. Тексти в підручнику мають бути короткими, бажано не більше 3-4 абзаців. Якщо діти мають освоїти велику тему, текст має бути розбитий на блоки або підтеми.

Підручник з мистецтва для 2 класу - чому це важливо

У другому класі діти ще відкриті для отримання нової інформації. Їм ще подобається вчитися і вони з радістю виконують домашні завдання. Однак, з часом накопичиться втома і цей порив пройде. Щоб цього не сталося, батькам варто докласти максимум зусиль для того, щоб дітям було комфортно навчатися в школі. Саме тому варто приділити особливу увагу якості підручників з мистецтва для 2 класу, з якими доведеться працювати другокласникам. Якщо дитині сподобається підручник і викликатиме у нього непідробний інтерес, це як мінімум стане запорукою гарної оцінки з предмету. Якщо ж дитина не буде сприймати підручник, який здасться їй занадто складним і нудним, малюк дуже швидко втратить інтерес до процесу навчання і вивчення мистецтва зокрема.