Головна Блоги

Частина 1
Клас: 2 клас
Переглянути

Що увійшло до структури підручника з української мови для 2 класу М.Д. Захарійчук

Підручник з української мови для 2 класу М.Д. Захарійчук 2012 складається з матеріалів для вивчення букв, звуків, частин слова і частин мови. Також до книги увійшли матеріали для вивчення зв'язного мовлення і матеріали для закріплення пройденого.

Малюнки

Щоб дітям легше давався навчальний процес підручник проілюстровано великою кількістю малюнків, фотографій і схем.

Як ви зрозуміли

Наприкінці параграфа є завдання, які варто виконати для того, щоб розібратися, наскільки добре діти засвоїли новий матеріал. Крім того, виконання завдань підкаже вчителю чи готові школярі до вивчення нового матеріалу.

Це цікаво

У підручнику є рубрики із серії "Це цікаво", які можуть зацікавити допитливих школярів.