Головна Блоги

Підручник Українська мова 4 клас О. Н. Хорошковська, Н.О. Воскресенська, А.О. Свашенко 2004

О. Н. Хорошковська, Н.О. Воскресенська, А.О. Свашенко
Рік: 2004

Рекомендовані Підручники

Рік: 2004
Рік: 2015
Рік: 2015
Переглянути

Що увійшло до структури підручника з української мови для 4 класу Н.О. Хорошковська

Підручник з української мови для 4 класу Н.О. Хорошковська, Н.О. Воскресенська, А.О. Свашенка 2004 включає в себе методичні розробки для вивчення пунктуації, орфографії та орфоепії. Також до книги увійшли матеріали для вивчення частин мови, довідкові та дидактичні матеріали і словники.

Загадки

У підручнику є рубрика з загадками, які допоможуть школярам краще засвоїти новий матеріал. Відгадки до всіх загадок можна знайти в кінці підручника.

Працюємо вдома

Всі вправи і завдання, які призначені для самостійної роботи вдома позначаються як у вигляді маленького будиночка.

Словники

В кінці підручника можна знайти словники, які допоможуть школярам зрозуміти сенс складних або іноземних слів.