Головна Блоги

Підручник Українська мова 4 клас О. Н. Хорошковська, К.О. Воскресенська, А.О. Свашенко 2004

О. Н. Хорошковська, К.О. Воскресенська, А.О. Свашенко
Рік: 2004

Рекомендовані Підручники

Рік: 2004
Рік: 2015
Рік: 2015
Переглянути

Як побудована структура підручника з української мови для 4 класу Н.О. Хорошковська

Підручник з української мови для 4 класу Н.О. Хорошковська, Н.О. Воскресенська, А.О. Свашенко 2004 складається з матеріалів для розвитку навичок читання у дітей. До книги увійшли твори українських письменників і дидактичні матеріали.

Завдання

Після кожного блоку з теоретичним матеріалом в підручнику можна знайти завдання, які допоможуть школярам краще засвоїти новий матеріал і більш глибоко вникнути в тему.

Перевір себе

У підручнику є рубрика "Перевір себе", яка допоможе школярам виявити слабкі місця в знаннях і вчасно заповнити прогалини. Як правило, завдання з цієї рубрики надруковані на кольоровому тлі.

Виноски

У нижній частині деяких сторінок є виноски, в яких подані роз'яснення до складних або іноземних слів і термінів.