Головна Блоги

Рік: 2018
Клас: 5 клас

Як побудовано структуру підручника з української мови для 5 класу О.П. Глазова

Підручник з української мови для 5 класу О.П. Глазова 2013 складається з матеріалів для вивчення пунктуації, синтаксису, орфографії та лексикологии. Також до підручника увійшли матеріали для закріплення пройденого, довідкові матеріали, словники і т.ін.

Червона рамка

У підручнику всі важливі правила і визначення виділено червоною квадратною рамкою. Також біля важливих текстів стоїть червоний знак оклику.

Рубрики:

У підручнику є такі рубрики:

• "Працюємо вдома";

• "Хочемо знати більше";

• "Вчимося спілкуватися";

• "Обробляємо нову інформацію";

• "Вчимося працювати в парах";

• "Розвиваємо фантазію".

Словники

У словниках школярі зможуть знайти пояснення складним і незрозумілим словами, а також навчаться підбирати синоніми та орієнтуватися в словах іноземного походження.

Повторюємо і запам'ятовуємо

Наприкінці кожного параграфа є контрольні завдання, які допоможуть школярам закріпити пройдений матеріал і підкажуть, наскільки вони готові до контрольної роботи.