Головна Блоги

Рік: 2013
Клас: 5 клас
Переглянути

Що увійшло до структури підручника з української мови для 5 класу В.В. Заболотний

Підручник з української мови для 5 класу В.В. Заболотний, О.В. Заболотний 2018 складається з матеріалів з вивчення лексикології, орфографії та будови слова. Також до книги увійшли матеріали з вивчення фонетики, синтаксису та пунктуації. Крім того, до підручника увійшли матеріали для повторення і закріплення пройденого, а також додатки.

Різні види завдань

У підручнику подано кілька видів завдань:

• завдання підвищеної складності;

• завдання для розвитку мовлення;

• завдання з елементами дослідження;

• конкурсні завдання;

• завдання для роботи зі словником.

Словник синонімів

У підручнику є словник синонімів, який допоможе школярам збагатити свій словниковий запас.

Перевірте себе

У підручнику після кожного параграфа з новим матеріалом йдуть завдання для практичного виконання. Ці завдання допоможуть школярам краще розібратися в новому матеріалі та підготуватися до диктанту або перевірочної роботи.