Головна Блоги

Підручник Українська мова 6 клас А. А. Ворон, В. А. Слопенко 2014. Для російськомовних шкіл

А. А. Ворон, В. А. Слопенко
Рік: 2014
Для російськомовних шкіл

Рекомендовані Підручники

А. А. Ворон та ін.
Рік: 2014
Зошит для контрольних робіт
Клас: 6 клас
А. А. Ворон та ін.
Рік: 2006
Клас: 6 клас

Що увійшло до підручника з української мови для 6 класу А.А. Ворон

Підручник з української мови для 6 класу А.А. Ворон, В.А. Слопенко, 2014 складається з матеріалів по вивченню частин мови, правил орфографії і т.ін. Також до книги увійшли тексти і завдання для перевірки рівня знань, довідкові матеріали та додаткові матеріали, словники і тестові завдання.

Повторюємо і згадуємо

У підручнику є завдання для повторення пройденого в п'ятому класі, а також для закріплення нових тем.

Мовний розбір

У підручнику також є завдання для мовного розбору. У кожному блоці з таким завданням дається зразок усного розбору, щоб школярам було легше розібратися в матеріалі.

Завдання

У підручнику після кожного блоку з новим теоретичним матеріалом йдуть завдання, які допоможуть школярам краще розібратися в матеріалі. Частину завдань можна виконати усно.