Головна Блоги

Рік: 2008
Клас: 7 клас

Що увійшло до підручника алгебра 7 клас В.Р. Кравчук

Всі теми в підручнику алгебра 7 клас В.Р. Кравчук, М.В. Підручний, Г.М. Янченко 2014 складаються з розділів. Всього таких розділів чотири. Кожен розділ містить певну кількість параграфів. Для зручності роботи з підручником, параграфи було поділено на пункти. Пункти містять теорію та приклади для закріплення пройденого теми.

Унікальна рубрика для допитливих

У підручнику є рубрика "Для тих, хто хоче більше знати". У цій рубриці містяться матеріали, які допоможуть школярам розширити свої знання.

Як виконувати завдання

У підручнику є рубрика "Приклади виконання завдань". Цей матеріал допоможе учням зрозуміти, за яким принципом потрібно виконувати однотипні задачі та приклади. Запропонований в підручнику варіант рішення можна використовувати як шаблон або кальку.

Спеціальні завдання

Завдання, номери яких написано синім кольором, призначені для домашньої роботи.

Незвичайна рубрика

У підручнику є рубрика "Подумайте", яка орієнтована на особливий аспект математичної підготовки. Виконуючи завдання з цієї рубрики школярі навчаться логічно мислити.