Головна Блоги

Рік: 2015
Клас: 7 клас

Як побудовано структуру підручника з геометрії 7 клас М.І. Бурда

Підручник геометрія 7 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2007 складається з декількох розділів. Кожен розділ поділено на параграфи. Абсолютно кожен параграф містить теорію і завдання для її закріплення.

Зверніть увагу

У підручнику є текст, який виділено шрифтом і жовтим кольором. Так виділено правила, які потрібно буде вивчити.

Що робити з письмовими завданнями

Після кожного блоку з теорією ви знайдете кілька розв'язаних завдань з пройденого матеріалу. Ці розв'язання можна використовувати як зразок для виконання однотипних завдань з даної теми.

Рубрика для допитливих

У підручнику є рубрика "Дізнайтеся більше", яка призначена для допитливих учнів, які не хочуть обмежувати свої знання рамками шкільної програми.

"Згадай головне"

Рубрика "Згадай головне" допоможе школярам згадати пройдений матеріал і відновити в пам'яті інформацію, яку вони вже почали потроху забувати.