Головна Блоги

Рік: 2009
Клас: 9 клас

Як структуровано підручник геометрія 9 клас М.І. Бурда

Підручник геометрія 9 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова 2017 складається з п'яти основних розділів, поділених на параграфи і пункти. Весь матеріал поділений на теорію і практику. Також в підручнику є ряд рубрик, які допоможуть школярам розібратися в новому матеріалі і підготуватися до контрольної роботи.

Не пропустіть головне

У підручнику весь важливий текст виділений за допомогою шрифтів або курсивом. Так автори виділили правила, теореми і твердження, які потрібно буде прочитати, зрозуміти і запам'ятати.

Згадуємо головне

У підручнику є рубрика "Згадайте головне". У цій рубриці подано контрольні запитання та тестові завдання, які допоможуть перевірити, як школяр засвоїв новий матеріал.

Що робити зі складним завданням

Після блоку з новим матеріалом в підручнику подається завдання і готове розв'язання до нього. Це розв'язання можна використовувати у вигляді шаблону при розв'язанні подібних однотипних завдань по цій темі.

Рівні письмових завдань

Всі письмові завдання в підручнику діляться за рівнями складності:

• (') - початковий рівень;

• (0) - середній рівень;

• достатній рівень не має спеціальної позначки;

• (*) - високий рівень.