Головна Блоги

Директорка та завучка взяли в "заручники" гімназію в Києві: подробиці скандалу

У Києві в Печерській гімназії №75 директорка Галина Поварчук та завучка Алла Ратушна не поділили посаду та кабінет очільника школи.

Як йдеться в сюжеті ТСН, новопризначена керівниця щодня намагається потрапити на своє роботе місце, але її не пускає завучка, яка тимчасово виконувала обов'язки директора гімназії (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

У 2017 році Галина Поварчук виграла конкурс на посаду директора. Проте попередня очільниця Оксана Бабина-Косенко в суді оскаржила своє звільнення, і суд поновив її на посаді. Після цього жінка пішла на лікарняний і призначила виконувачку обов'язків Ратушну.

У листопаді 2019 року Апеляційний суд визнав поновлення Бабини-Косенко незаконним. Тому Поварчук поновили наказом на роботі до 30 червня 2020 року. Але директорка не може спокійно працювати, тому що їй погрожують, і вона боїться за своє життя.

Ратушна повністю ігнорує очільницю школи. Свою позицію пояснює тим, що призначення нової директорки відбулось без проведення конкурсу, а наказ освітнього управління називає незаконним. Через загострення конфлікту учні можуть залишитися без атестатів, а викладачі – без зарплати.

Печерська гімназія № 75

Wikimapia

"Я вважаю, цю ситуацію, м’яко кажучи, не прийнятною, бо є закон, є рішення суду, є чинний керівник, який має працювати. За кілька днів вже треба замовляти свідоцтво 9 та 11 класам. Там має бути підпис легітимного директора гімназії, наразі це зробити не можливо", – пояснив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Тому Київрада створила спеціальну робочу групу столичних депутатів, яка 30 січня має зібратися на перше засідання і знайти шляхи розв'язання проблеми.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше київська директорка школи вразила мережу рішенням заборонити побори.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".