Канікули в школах України можуть початися набагато раніше, ніж планувалося

• Канікули можуть перенести на 10 днів раніше, ніж планувалося

• Таке рішення може бути ухвалено, щоб навчальний і виборчий процеси не перетиналися

9.7т
Читати матеріал російською

Осінні канікули в українських школах можуть розпочатися на 10 днів раніше, ніж було заплановано до цього.

Такий варіант розглядають у Міністерстві охорони здоров'я, щоб навчальний процес не перетинався з підготовкою до місцевих виборів, заявив 2 жовтня головний санітарний лікар України – заступник глави МОЗ Віктор Ляшко.

Школярі можуть піти на канікули раніше через вибори

"Ви знаєте, що зараз діє заборона на відвідування шкіл, дитячих садків сторонніми людьми, зокрема і батьками, під час навчального процесу. Ми розуміємо, що почався виборчий процес, відкриваються виборчі дільниці в школах", – цитує його "Прямий".

Ляшко пояснив, що на виборчі дільниці необхідно організувати окремий вхід, якщо навчання і вибори проходять в один час.

"Учора (1 жовтня) ми проводили чергову конференцію з нашими педагогами, отримали пропозицію зробити канікули на 10 днів раніше, ніж було заплановано до цього. Щоб навчальний процес і підготовка до виборів, а також виборчий процес не перетиналися", – зазначив головний санлікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, спочатку планувалося, що діти підуть на канікули з 26 жовтня по 1 листопада. Пізніше виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет анонсував, що у зв'язку з виборами вони можуть початися раніше – 22 жовтня.

Нагадаємо, що на 25 жовтня в Україні заплановані місцеві вибори.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Новини для школярів" на сайті "OBOZREVATEL".