Проблеми з математикою: названо способи, як заохотити дитину вчитися

Якщо дорослі прагнуть заохотити дитину до вивчення математики, то не варто її сварити за помилки, а краще показати користь від навчання.

Можна розповісти школяру, що ті, хто знають математику, краще вчаться з усіх предметів. Крім того, вона вчить аналізувати і узагальнювати, мислити абстрактно, системно і нестандартно, пише Наша мама.

Нерідко в школі учні чують глузування від інших дітей і навіть вчителів, коли помиляються. У результаті може розвинутися "математична тривожність" – особливий вид занепокоєння, який виникає при необхідності вирішувати рівняння і завдання.

"Робіть акценти на математиці в звичайному житті. Потрібно купити шпалери для ремонту –виміряйте разом з дитиною площу стін і порахуйте, скільки потрібно рулонів", – йдеться в повідомленні.

Можна також розглянути варіант додаткової освіти. Адже інтерес до математики часто залежить від викладача, методу і формату навчання.

Проблеми з математикою: названо способи, як заохотити дитину вчитися

Проблеми з математикою: названо способи, як заохотити дитину вчитися. Джерело: Корисні поради!

Корисні поради!

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалось, як заохотити дитину до вивчення іноземної мови.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".