"Школярам не обов'язково носити світловідбивні жилети": у КМДА зробили заяву

У Київській міській державній адміністрації повідомили, що наразі немає норми, яка зобов'язує 1 вересня забезпечити спеціальними світловідбивними жилетами школярів молодших класів.

Так влада Києва відреагувала на ідею прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, який заявив, що вже з 1 вересня 2019 року всі учні 1-4 класів повинні носити жилети в темний час доби, пише Інтерфакс-Україна.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський зазначив, що ідея є доброю, але конкретної дати реалізації проекту немає. За його словами, усі регіони, міста будуть забезпечувати учнів жилетами, коли це буде введено як норму.

"Це було заявлено прем'єр-міністром. У нас немає жодних нормативних документів. Коли ми отримаємо такі нормативні документи, тоді над цим працюватимемо", – сказала директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Жилети

Жилети. Джерело: ШоТам

ШоТам

Як повідомляв OBOZREVATEL, світловідбиваючі жилети для українських школярів ще не закупили.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
Тег