Скільки коштує один український школяр: названо рекордні і найменші суми

Найбільше витратив на одну дитину у 2018 році Бранцівський НВК Сумської області – 509 400 грн, а найменше – 130 грн – Косівський ліцей імені І. Пелипейка Івано-Франківської області.

Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів. У Бранцівському навчальному закладі всього троє учнів і стільки ж вчителів. Така ж ситуація – три на три – у школі-дитячому садку "Перлина" Миколаївської області. Кошти на утримання на одного вихованця склали 435 000 грн, пише LIGA.net (щоб переглянути рейтинг, доскрольте до кінця сторінки).

Зазначається, що у топ-10 шкіл за найбільшими витратами на одну дитину немає навчальних закладів, які б відвідувало понад 60 осіб.

Сім освітніх установ України витрачали на кожного учня менше 5 000 грн, але їх не включено до таблиці. Нижче наведено топ-10 шкіл за найменшою кількістю видатків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо найбагатші школи України.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце