"Там кухар ноги миє": борщ із відходів для школярів обурив українців. Фото їжі

У гімназії "Київська Русь" (на базі початкової школи №332) у Дарницькому районі Києва дітям подали червоний борщ, у якому плавало насіння соняшника.

Через це мама одного з учнів Марина Рассолова припустила, що для приготування страви кухарі використали вчорашній салат із капусти, в якому також був присутній цей інгредієнт. На харчування в шкільній їдальні жінка поскаржилася у Facebook-спільноті "БАТЬКИ SOS".

"Вчора був салат із капусти і насіння, а сьогодні червоний борщ із насінням. Збіг? Не думаю!" – написала Рассолова.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: Голос Громади

Голос Громади

Вона уточнила, що тендер на надання послуг харчування в школі виграла ТОВ Pontem.ua.

За словами жінки, кухарі пояснили випадок тим, що вони "просто не помили капусту". "Коли це неподобство закінчитися?" – обурилася українка.

Користувачі мережі назвали роботу їдальні "безвідходним виробництвом", а один із коментаторів зазначив: "Колись був жарт: не пий компот, там кухар ноги миє".

Як писав OBOZREVATEL, раніше в цьому ж навчальному закладі школярам подали на сніданок розварену сосиску, кашу і салат із капусти сумнівної якості.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".