У МОН дозволили "повернути" видачу червоних дипломів в Україні

21.3т
Читати матеріал російською

Українські заклади вищої освіти можуть і далі видавати випускникам так звані червоні дипломи (з відзнакою).

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки на офіційному сайті. У відомстві пояснили, що тільки опрацьовують наказ №1571 "Про затвердження форм документів про вищу освіту (науковий ступінь) і додатка до них, зразка академічної довідки". Роботи проводять спільно з Міністерством юстиції.

Документ набуде чинності тільки після реєстрації в Мін'юсті й опублікуванні у виданні "Офіційний вісник України".

Виші України можуть видавати червоні дипломи

Виші України можуть видавати червоні дипломи. Джерело: Emily Ranquist: Pexels

Emily Ranquist: Pexels

Дані про особливі досягнення випускників можна вносити в додаток до диплома в шостому розділі ("Додаткова інформація").

Вимоги до присудження нагороди установи освіти визначають самостійно.

У МОН нагадали, що в Україні передбачено такі види документів про вищу освіту (науковий ступінь):

• диплом молодшого бакалавра;

• диплом бакалавра;

• диплом магістра;

• диплом доктора філософії/мистецтва;

• диплом доктора наук.

Нагадаємо, що 29 грудня міністр Сергій Шкарлет підписав наказ про затвердження нових форм документів про вищу освіту та наукові ступені.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

• В Україні можуть переглянути кількість обов'язкових предметів для старшокласників – вони отримають можливість самі вибирати їх для вивчення.

• Окрім того, у МОН розглядають варіант початку навчання в школах із п'яти років. Як сказав Шкарлет, так роблять у деяких країнах Євросоюзу, а діти закінчують школу вже в 17.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "навчання" на сайті "OBOZREVATEL".