/ Розслідування

У школі на Луганщині п'ятикласник вдарив учня 7-го класу ножем. Фото

14.2т
Читати матеріал російською

У місті Новодружеськ на Луганщині на території школи 12-річний хлопчик накинувся на підлітка з ножем під час конфлікту. 13-річний потерпілий потрапив до лікарні.

Інцидент стався на спортивному майданчику на території одного з місцевих навчальних закладів. Про це в середу, 12 травня, повідомила пресслужба обласного ГУ Національної поліції на офіційному сайті.

До правоохоронців зателефонувала вчителька, класна керівниця 7-го класу. На місце події прибули співробітники слідчо-оперативної групи та ювенальні поліцейські.

Копи встановили, що між двома учнями школи стався конфлікт, 13-річний 7-класник почав бити 12-річного хлопчика з 5-го класу. Молодший дістав кухонний ніж і двічі вдарив кривдника. Ніж неповнолітній приніс на територію школи, щоб вирізати рогатки.

Підліток із травмами проходить лікування в медустанові, але його життю загрози немає, додали в поліції.

Відомості за цим фактом внесено до ЄРДР за ознаками кримінального злочину "Умисне легке тілесне ушкодження" (ст. 125 КК). Слідчі дії тривають.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

• В Одесі нетверезі чоловіки, які пили на дитячому майданчику, напали на дитину, яка зробила їм зауваження. На місце інциденту викликали поліцію, і копів зустріла група агресивних чоловіків, один з яких ударив правоохоронця.

• У Павлограді Дніпропетровської області другокласник після конфлікту з дівчатками зі школи потрапив до лікарні з травмою паху. Матір дитини заявила, що група неповнолітніх побила школяра ногами.

• У Донецькій області хлопчики 9 і 12 років із села Ярова отруїлися сурогатом алкоголю, пляшку якого знайшли біля цвинтаря.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Моя школа" на сайті "OBOZREVATEL".