Вчителька з Рівненщини видерлася на парту, щоб зачитати вірш, і стала зіркою мережі. Відео

Вчителька літератури з Рівненщини залізла на парту в камуфляжному вбранні, щоб продекламувати Володимира Маяковського. Відео цього виступу набрало десятки тисяч переглядів у мережі.

Фрагмент уроку Валентини Ткачук зняли на камеру її учні. Сама жінка до інтернет-ажіотажу ставиться байдуже, повідомляється в сюжеті ТСН (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Директор школи Володимир Федоров у коментарі журналістам розповів, що побаченому не здивувався, бо вчителька – креативна.

"Можливо, комусь це подобається, комусь не подобається, але байдужим залишитися дуже важко", – зазначив директор.

Учні стверджують, що педагогиню в школі люблять і поважають. Ролик також подивилися в обласному управлінні освіти. Креативність жінки там назвали плюсом.

"Якщо педагогиня не виходить за межі моральних і етичних норм, значить вона абсолютно правильно це робить, тоді її матеріал не є сухим, він має прикладний характер, ця вчителька цікавий учням", – вважає керівник управління освіти на науки Рівненської області Петро Коржевський.

Одяг у військовому стилі жінка пошила собі сама. Тому що, за її словами, це привертає увагу дітей.

Змінювати подачу на уроках зарубіжної літератури вона не збирається. Як і виступати проти камери в класі, тому що, як сказала педагогиня, на своїх уроках вона відкрита і приховувати нічого.

Водночас до онлайн-слави вчителька ставиться байдуже. "У мене дві корови і гній як лежав від позавчора, так і сьогодні й купа збільшується і тим коровам до моєї популярності... Вони тільки чекають на сіно", – пожартувала вчителька.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Сумській школі №18 учитель предмету Захист Вітчизни нібито закликав дітей привітати всіх рідних зі святом армії окупантів, який відзначався 23 лютого. На це поскаржилася військова ЗСУ, закликавши компетентні органи відреагувати.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Новини для школярів" на сайті "OBOZREVATEL".