Замість дитячого сміху – зловісна тиша: з'явилися фото зруйнованої "русскім міром" школи в Донецьку

У мережі з'явилися фото школи №59 в Київському районі міста Донецька, яка не раз потрапляла під обстріли колаборантів.

Навчальний заклад побудували на початку 1950-х років. До війни там навчалося близько 600 дітей, учні хвалили педагогічний склад, а школа була одна з кращих у своєму районі, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на Фашик Донецький (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Першого вересня 2014 року школу обстріляли просто під час лінійки. Діти загинули через недольоти снарядів і неправильні артилерійські розрахунки колаборантів. Після обстрілів школу закрили, адже була небезпека для життя дітей.

"Російська пропаганда мовчить про те, що біля школи, зовсім поруч, розміщувався штаб колаборантів, а також стояла військова техніка. Також школа була щитом для особового складу колаборантів, які розміщувалися в тих будинках, де люди кинули своє житло", – йдеться в повідомленні.

У результаті школа стоїть розібрана, покинута і нікому непотрібна. Тепер в стінах закладу немає дитячого сміху та дітей взагалі. Там, де колись по коридорах бігали діти, розносився дзвінок і сміх, тепер тиша. Зловісна тиша.

З'явилися фото зруйнованої "русскім міром" школи в Донецьку

З'явилися фото зруйнованої "русскім міром" школи в Донецьку. Джерело: twitter.com/neomaster1985

twitter.com/neomaster1985

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше на Донеччині батьки забили на сполох через закриття школи.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".